Sabiedriskās celtnes

Sabiedriskas celtnes esam projektējuši jau kopš paša sākuma, kad 1994.gadā tika dibināts arhitektu birojs “Legzdiņš un partneri”.

Pēc uzvaras konkursā 1994.gadā arhitekts Gatis Legzdiņš ir projektējis daudzas Rīgā joprojām redzamās sabiedriskās celtnes, kā kioski un pieturvietas.

Ir izstrādāts dizains arī dažādām citām sabiedriskām būvēm, ka piemēram, kafejnīcām, Lido atrakciju parkam, tenisa kortiem un īpatnējai koka kapličai Siguldā.

2015. gada vasarā pabeigti darbi pie astoņstāvu viesnīcas būvniecības ekskluzīvā Vecrīgas vietā Vaļņu ielā 49, pretī Stockman ēkai.

Veiksmīgā dalība un iegūtā otrā vieta Bauskas novada domes 2013.gada martā izsludinātajā metu konkursā “Bauskas Centrālās bibliotēkas būvniecības priekšlikumu izstrāde” apliecina mūsu biroja spēju projektēt visdažādākās celtnes. Apjomīgajā projektā veiksmīgi apvienota ēkas funkcionalitāte un izteiksmīgs arhitektoniskais tēls, respektējot esošo situāciju un radot sakoptu pilsētvidi.

Ja Jums ir ideja un vēlme uzticēt savas celtnes dizaina izstrādi vienam no profesionālākajiem un radošākajiem arhitektu birojiem Latvijā, esiet laipni aicināti ar mums sazināties.

Dažādas sabiedriskās celtnes

02Kvartāls starp Dzirnavu, Barona un Tērbatas ielām010101Lido atrakciju parks ar slidotavu01006tiesu-pils_05

 
 
 
 
 
 
 
 

Biroju ēkas

01