Arhitektu birojs

Esiet sveicināti arhitektu biroja “Legzdiņš un partneri” tīmekļa vietnē! Mūsu uzņēmums savas 20 gadu pastāvēšanas laikā ir kļuvis par vienu no līderiem arhitektūras un projektēšanas jomā Latvijā. Mēs lepojamies ar daudzām mūsu projektētām celtnēm, kuras šodien apskatāmas Rīgas un citu Latvijas pilsētu ielās.

Uzvara konkursā arhitektam Gatim Legzdiņam par mazajām arhitektūras formām Rīgas pilsētā 1994. gadā ļāva nodibināt savu uzņēmumu „Legzdiņš un partneri”. Vēl šodien daudzi kioski un pieturvietas, kas redzamas Rīgā, ir uzbūvētas pēc arhitekta Gata Legzdiņa projektiem.

Sadarbība ar „Shell” un „Statoil” deva lielu pieredzi ceļu projektēšanā, tāpēc 1997. gadā arhitekts Gatis Legzdiņš ieguva arī inženiera sertifikātu ielu projektēšanā un paralēli arhitekta praksei strādāja ielu un labiekārtojumu projektēšanā.

2000. gada Latvijas arhitektūras labāko darbu skatē par darbu „Medņu ielas labiekārtojums Ventspilī”, kas ir pilsētas promenāde uz jūru, tika saņemts augstākais novērtējums kategorijā ainavu arhitektūra.

Lielākā iela, kas nesen realizēta Rīgā ir Juglas iela no Dzelzavas ielas apļa līdz Biķernieku ielas aplim.

Pamatnodarbošanās arhitektu birojam SIA „Legzdiņš un partneri” ir ēku projektēšana. Pateicoties uzvarām arhitektūras konkursos, ir uzceltas daudzdzīvokļu ēkas Miera ielā 59/61 un Martas ielā 7. 2015.gada vasarā atklāta jaunuzceltā viesnīca Vaļņu ielā 49.

Savdabīga koka arhitektūras celtne ir kapliča Siguldas pilsētas kapos. Ir projektētas arī daudzas privātmājas.

Daudzi projekti gaida savu atdzimšanu, piemēram, 17 stāvu nams Dzirciema ielā, divi daudzdzīvokļu nami Aptiekas ielā un Pārdaugavā, kā arī biroja ēka Dignājas ielā.

Arī šobrīd mūsu birojs aktīvi nodarbojas ar ēku un ceļu projektēšanu un labprāt sadarbojas gan ar privātpersonām, gan lieliem un maziem uzņēmumiem.