Sabiedriskās celtnes

Sabiedriskas celtnes esam projektējuši jau kopš paša sākuma, kad 1994.gadā tika dibināts arhitektu birojs “Legzdiņš un partneri”.

Pēc uzvaras konkursā 1994.gadā arhitekts Gatis Legzdiņš ir projektējis daudzas Rīgā joprojām redzamās sabiedriskās celtnes, kā kioski un pieturvietas.

Ir izstrādāts dizains arī dažādām citām sabiedriskām būvēm, ka piemēram, kafejnīcām, Lido atrakciju parkam, tenisa kortiem un īpatnējai koka kapličai Siguldā.

2015. gada vasarā pabeigti darbi pie astoņstāvu viesnīcas būvniecības ekskluzīvā Vecrīgas vietā Vaļņu ielā 49, pretī Stockman ēkai.

Veiksmīgā dalība un iegūtā otrā vieta Bauskas novada domes 2013.gada martā izsludinātajā metu konkursā “Bauskas Centrālās bibliotēkas būvniecības priekšlikumu izstrāde” apliecina mūsu biroja spēju projektēt visdažādākās celtnes. Apjomīgajā projektā veiksmīgi apvienota ēkas funkcionalitāte un izteiksmīgs arhitektoniskais tēls, respektējot esošo situāciju un radot sakoptu pilsētvidi.

Ja Jums ir ideja un vēlme uzticēt savas celtnes dizaina izstrādi vienam no profesionālākajiem un radošākajiem arhitektu birojiem Latvijā, esiet laipni aicināti ar mums sazināties.

Barona centra izveides priekšlikums

Kvartāla starp Dzirnavu, Tērbatas un Blaumaņa ielām apbūves priekšlikums

Tenisa kortu rekonstrukcija Rīgā, Rūpniecības ielā 21 K-1

Siguldas Jauno kapu kapliča Miera ielā 11

Baložkrogs pie Brīvdabas muzeja

Skiču projekts slidotavai pie Lido Krasta atpūtas centra

Gaiziņkalna krogs

Bauskas Centrālās bibliotēkas būvniecības priekšlikums

Rīgas apgabaltiesas ēkas jaunbūve Rīgā, Brīvības gatvē 207

Biroju ēka Rīgā, Bauskas ielā