Viesnīcas vecā

Mūsu radošā pieeja, dziļās zināšanas un profesionālā pieredze ēku projektēšanā ir lielisks pamats tam, lai Jūs apsvērtu iespēju izvēlēties mūs kā savas topošās viesnīcas arhitektus.

Šogad noslēgusies viesnīcas būvniecība Vecrīgas kvartālā starp Rīdzenes, 13.janvāra un Vaļņu ielām. Objekts atrodas Rīgas vēsturiskā centra teritorijā, Vecrīgas starpvaļņu apbūves teritorijā, kas nosaka dažādus ierobežojumus projektēšanai. Taču tas nekavēja mūsu birojam izstrādāt kvalitatīvu un arhitektoniski augstvērtīgu projektu, kas turpmāk būs nozīmīga pilsētas silueta sastāvdaļa. Būves vizuālā tēla risinājumā domāts par atbilstību Vecrīgas mērogam un tradicionālajām gruntsgabala proporcijām.

Mūsu birojs ir ieguvis otro vietu SIA “MV Hotels” 2012.gada decembrī izsludinātajā atklātajā arhitektūras ideju konkursā „Viesnīcas jaunbūves Rīgā, Minsterejas ielā b/n, 11.novembra krastmalā 33, Mārstaļu ielā 32 (3.grupa, 60., 39. un 2054.grunts) projekta skices izstrāde”. Projektā tika izstrādāts viesnīcas ēku komplekss sarežģītas konfigurācijas gruntsgabalā Rīgas vēsturiskā centra teritorijā. Priekšlikuma pamatuzdevums – radīt ēku kompleksu, kas ar savu tēlu veiksmīgi iekļaujas Rīgas siluetā, neizjaucot tā harmoniju. Projektā risināta ne tikai būve, bet arī teritorijas labiekārtojums, atjaunojot Trauksmes ielu un radot Rīgas vēsturiskam mērogam atbilstošu pilsēttelpu.

2015.gada februārī izsludinātajā atklātajā arhitektūras ideju konkursā „Viesnīcas jaunbūves Rīgā, Kalēju ielā 64/66 (3.grupa, 87.grunts) projekta skiču izstrāde” iegūta I vieta. Arī šī jaunbūve atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā un šobrīd notiek būvprojekta tālāka izstrāde.

Lai kāds arī būtu būvējamās ēkas lielums, esam pierādījuši, ka spējam īstenot projektus sākot no nelielām viesu mājām līdz lielām viesnīcām un sabiedriskajām celtnēm.

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim Jums Jūsu idejas realizēšanā.

C9Viesnīcas jaunbūve Vaļņu ielā 49viesnica_minsterejas_007Viesnīcas jaunbūve Rīgā, Kalēju ielā 64/66Viesnīcas jaunbūve Audēju ielā 12, RīgāIMG-2IMG-12